Firmast
  • Esmar Vesi OÜ
  • Esmar Vesi OÜ
  • Esmar Vesi OÜ
  • Esmar Vesi OÜ

Esmar Vesi OÜ

Esmar Vesi OÜ tegeleb vee müügiga ja reovee ärajuhtimisega Tallinna linna Mähe ja Aegna saare tegevuspiirkondades.
Esmar Vesi Registreeriti 29.03.2012.

 

Tallinna Linnavolikogu otsusega 31.mai 2012 nr. 85 kinnitati Tallinna haldusterritooriumil 9 ühisveevarustuse ja –kanalisatsiooni tegevuspiirkonda koos nende tegevuspiirkondade kirjeldustega.

 

Tallinna Linnavolikogu otsusega 14.juuni 2012 nr. 91  määrati Esmar Vesi OÜ vee-ettevõtjaks Tallinna ühisveevarustuse  ja –kanalisatsiooni Mähe ja Aegna saare tegevuspiirkondades.

 

Esmar Vesi avariinumber 510 3338

Teated

Ära tee troppi! WC pole prügikast!

Lingile vajutades leiate palju praktilisi nõuandeid, kuidas tarbijad peaks/ ei peaks käituma.

Esmar Vesi OÜ
Rohuneeme tee 12, Haabneeme 74001
Viimsi vald, Harjumaa, Eesti
E-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Telefon +372 600 6588

Esmar Vesi avariinumber 510 3338

Esmar Vesi OÜ salvestab ja töötleb järgmisi füüsiliste ja juriidiliste isikute isikuandmeid lepingust tulenevate kohustuste täitmiseks:

Eesnimi ja perekonnanimi, isikukood, ettevõte nimi (juriidilisel isikul), regitrkood (juriidilisel isikul), tarbimiskoha ja posti aadress (juhul, kui need erinevad), kontakttelefon ja e-posti aadress

Esmar Vesi OÜ kliendina on Teil õigus igal ajal tutvuda salvestatud isikuandmetega, paluda andmed parandada ja kustutada. Teie andmeid ei jagata kolmandatele osapooltele v.a. seadusest tulenevatel juhtudel.